Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital pazarlama hizmetimizden yararlanarak, işinizi bir üst seviyeye taşıyacaksınız. Web sitenize daha fazla trafik, marka görünürlüğü ile işinizi büyüten ve potansiyel müşterilere yönelik marka bilinirliği arttıran olağanüstü dijital pazarlama stratejileri geliştirmekteyiz.

  • Organik Trafik Artışı
  • Maksimum Geri Dönüş Oranları
  • Hedef Kitle ve Potansiyel Müşteri

Dijital Pazarlama Hizmetimiz

Dobay, en etkili dijital pazarlama hizmetleri sunun, dikkate değer ve güvenilir bir ajanstır.  Ekibimiz, işinizin gelişimi için en iyi olan üretken bir dijital pazarlama kampanyasını tasarlayacak, uygulamaya koyacak ve yönetecek deneyimli ve yetenekli dijital pazarlama uzmanlarıyla bir aradadır. Tüm internet ortamında görünürlüğünüzü bir üst seviye taşıyarak şirketinizi bir markaya dönüştürmeyi hedefliyoruz. Amacımız markanız için, yatırım getirisini en üst düzeye çıkartmak ve size işinizi büyütmek için en doğru sonuçları sunmaktır.

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Dobay, gerekli BT çözümleriyle birlikten mükemmel dijital pazarlama çözümleri sunmaktadır. Dijital pazarlama stratejimiz, aşağıda size belirttiğimiz, bir çok birleşenden oluşmaktadır.

SEO Hizmetleri

SEO HİZMETLERİ

SEO (Arama motoru optimizasyonu), web siteniz için en doğru organik trafik çekme yöntemlerinden biridir.  10 yıllık SEO Uzmanlarımızdan doluşan bir ekimiz mevcuttur.

Sosyal Medya Pazarlamacılığı

SOSYAL MEDYA PAZARLAMACILIĞI

Sosyal medya platformları, en doğru ve en çok potansiyel müşteriyi bir arada  içeren çok sayıda kullanıcıyı barındırmaktadır. Dijital pazarlama uzmanlarımız, bu çok sayıda kullanıcıya ulaşmanız alanında uzmandır.

PR Çalışması

PR ÇALIŞMASI

PR inşası marka bilinirliğini yaymak için şarttır.  Bunun için en iyi blog yazarlarına ve popüler medya yazarlarına erişmeniz gerekiyor. Ekibimizin bu kişileri bulmaları ve hakim olmaları konusunda eğitimlidir.

PPC Hizmetleri

PPC HİZMETLERİ

PPC (Tıklama başına Ödeme), doğru müşteriye ulaşmanız için ücretli bir yöntemdir. Reklamverenin doğru ve etkili olarak, bir ziyaretçinin yaptığı her tıklama için belirtilen miktarda ödeme yapmak zorundadır. Doğru yapıldığında en etkili müşteriyi anında ulaşabilirsiniz.

İçerik Pazarlama Hizmetleri

İÇERİK PAZARLAMA HİZMETİ

En doğru ve en etkili içerik yazarları ekibimizdedir. Potansiyel müşterilerinizin, dijital pazarlama hizmetleri uzman ekibimizin yazdığı bu içeriğe erişmeleri gerekiyor. Bu tam da bizim yapabildiğimiz iş koludur ve önem verdiğimiz en etkili alandır.

E-Posta Pazarlama

E-MAIL PAZARLAMA

E-posta pazarlaması halen en etkili pazarlama yöntemlerindendir. Çünkü milyonlarca insan e-posta kullanmaktadır. Dolayısıyla bizim işimiz, potansiyel müşteri bulmak ve bu milyonlara ürünlerini ve markanızı tanımaktadır.

DİJİTAL PAZARLAMAYLA İLGİLİ GÖRÜŞLERİMİZ

Stratejimizi, müşterimizin gereksinimleri ve yatırım dönüşü sağlayacak en iyi çözümü dikkate alarak uyguluyoruz. Pazarlama ekibimiz öncelikle müşterimizin işlerini analiz eder ve potansiyel müşterilere ulaşabilecekleri platformları bulurlar. Daha sonra, müşterilerimize en uygun pazarlama taktiklerini geliştiririz.

SEO uzmanlarından oluşan en güçlü ekibe sahibiz. Ticari alanda büyümeniz için hem sosyal medya platformlarını, aynı zamanda arama motorları optimizasyonu alanlarında kanıtlanmış tekniklerle hizmet veriyoruz.

Markanızın tanıtımını sosyal medya ve diğer platformlar üzerinden yaparken çalışmalarımız esnasından dikkat çekici olmanız konusuna önem veriyoruz. Ekibimiz görsel temsili analiz eder ve ardından pazarlama kampanyanıza başlamadan önce size özel değişiklikler sunar.

Dijital Pazarlama Görüşlerimiz
Sayfa Dışı Seo Analiz - Dobay

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetlerimiz,  organik ve etkili seo tekniklerini kullanarak web sitenizin görünürlüğünü ve trafiğini arttırıyoruz. SEO hizmetlerimiz, web sitenizin aram motorlarında üst sıralara getirmek ve organik trafik elde etmenizi sağlamaktır.

Çok daha hızlı sonuçlara ulaşmanız için en kısa hacklink veya black hat SEO  yöntemlerini kullanma gibi bir alışkanlığımız yoktur. Bununla ilgili lütfen bize başvurmayınız. Bu yöntemler size çok daha hızlı arama motorlarında kısa süreliğine yarar sağlayabilir, fakat Black hat SEO  yöntemi yüzünden web siteniz Google tarafından yasaklanır. Birçok cezaya hatta tamamen domain aramalardan silinebilir. Bunun bir geri dönüşümü yoktur.

Ayrıca, Uluslararası alanda web sitenizi Google üzerinden erişim sağlayacak ve görünürlüğünü arttırabiliriz. Hem yerel hem de uluslararası SEO uzmanlığımız bulunmaktadır.  %100 doğan ve garantili sonuçlar sağlayacağımıza eminiz.

SOSYAL MEDYA PAZARLAMASI

Sosyal medya platformları, işletmeniz için kesinlikle çok sayıda potansiyel müşteri içeren en etkili pazarlama platformları haline gelmiştir. Sosyal medya pazarlama uzmanlarımızdan oluşan ekibimiz,  potansiyel müşterilerin dikkati çekmek ve onları markanızın güvenli olduğunu ikna etmek için pazarlama becerilerimizi kullanmaktayız. Aynı zamanda grafik tasarımlarla kullanıcıların görsel hafızasına etki ediyoruz.

En çok tercih ettiğimiz, Facebook, İnstagram, Youtube ve Twitter başta olmak üzere diğer platformları da kullanmaktayız. Doğru kullanıldığında, Facebook pazarlama konusunda, en ucuz rakamlara en çok müşteriye ulaşmak için en etkili platformlardandır. İşinize özel sosyal medya platformları üzerinde, pazarlama stratejisi sağlamak için uzman bir ekibe ihtiyacınız var. Bizi pazarlama ekibiniz olarak işe alın, biz de size potansiyel müşteriler kazandıralım.

Sosyal Medya Pazarlama

NEDEN DİJİTAL PAZARLAMA?

Hedeflenen Müşteriler

HEDEFLENEN MÜŞTERİLER

Dijital pazarlamanın temel amacı, milyonlarca kullanıcıyı hedef alarak, sizin ürünlerinizi satın almaya elverişli maksimum sayıda müşteri elde etmektir. Dijital pazarlama, potansiyel müşteriye ulaşmanın en etkili yoludur.

Marka Bilinirliği

MARKA BİLİNİRLİĞİ

İnternet ortamında görünürlüğünüzü artırarak etkili kullanıcılarla markanızın bilinirliğini arttırmaktır. Bunun için varlığınızı tüm sosyal medya platformlarında ve arama motorlarında göstermelisiniz.

Maksimum Satış

MAKSİMUM SATIŞ

Dijital pazarlamanın asıl amacı, maksimum müşteriye satış yapmaktır. Dijital pazarlama da en iyi görünürlüğü ve stratejiyi  sağlamak, müşteri kazanımı ve satışlarınızın artmasında en büyük etkendir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kesinlikle sağlar. Dijital pazarlama, sosyal medya görünürlüğü için ücretli reklamları ve organik Google aramaları kullanarak hedeflenen müşterilere mutlaka ulaşır. Dijital pazarlama, tüm sosyal medya ve arama motorlarında görünürlüğünüzü  arttırarak işlemenizi zirveye taşır.

Arama motoru sıralaması size her gün durmadan gerçek ve alıcı potansiyeli olan müşteri bulmanızda yardımcı olur. Her an Google’da sıralamalarda olmanızda markanızın güvenilir bir şirket olduğu anlamı taşır. Çünkü Google sadece iyi olan ve gerçekten yararlı siteleri ilk sayfada tutar. Bu da sizin güvenilir otoriter bir marka olduğunuz bilinci sağlamaktadır.