Web Tasarım Hizmetleri

Dobay, profesyonel ve kullanıcı dostu web tasarım hizmetleri ile sizlere yaratıcı ve optimize bir web sitesi hazırlarız.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL

1 + 6 = ?

Web Tasarım Hizmetleri

Dobay, profesyonel ve kullanıcı dostu web tasarım hizmetleri ile sizlere yaratıcı ve optimize bir web sitesi hazırlarız.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL

3 + 1 = ?

Web Tasarım

Profesyonel tasarlanmış bir web sitesi her sektör için temel bir ihtiyaçtır, çünkü şirketinizi ve işinizi temsil eder. Eğer yapılan profesyonel web tasarım sizi yansıtmıyorsa, müşterileriniz üzerinde kötü bir izlenim bırakabilir. Web siteniz, şirketinizin duruşunu müşterilerinize yansıtmıyor ve sizinle iletişim kurmalarını kolaylaştırmıyorsa, yapılan işin bir faydası yoktur.

Öncelikli hedefimiz sizin müşterilerinize kaliteli hizmet sunacağınız bir tasarım sunmak ve hedef kitlenizin gözünde iyi bir izlenim bırakmak için çabalıyoruz. İşletmenizi en etkili şekilde tanıtmanıza yardımcı oluyoruz. İyi tasarlanmış bir web sitesi bu stratejinin ana bileşenlerinden en önemlisidir.

Küçük işletmeler söz konusu olduğunda potansiyel müşterilerinizin önemini biliyoruz. Şirketinizi en cazip yoldan müşterilerinize kaliteli hizmet verdiğinizi anlatmak üzerine olmalıdır. Web sitenizi tasarlarken en iyi çözümler sunmak için, yetenekli ve deneyimli ekibe sahibiz. Ayrıca, tasarladığımız web sitelerinin tamamı SEO dostu ve kullanıcı odaklıdır. Dobay, SEO dostu sitelerin önemine çok dikkat eder ve böyle olması gerektiğine inanırız.

Yaratıcı ve göze çarpan her bütçeye uygun web tasarım hizmetlerimizle işinizi bir üst seviyeye taşımaya hazır mısınız? Vakit kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin.

MOBİL DOSTU

Bizim en önem verdiğimiz yer mobil cihazlara uyumlu web siteleri oluşturmaktır. Çünkü Türkiye nüfusunun %75’i mobil cihazlardan ve tabletleri kullanarak web sitelerini ziyaret etmektedir.

FLEXIBLE LAYOUT

Esnek ve iyi görünüme sayfalardan oluşan siteniz potansiyel müşteriye dönüştürmede kilit rol oynar. Yaratıcı tasarımlarımız Flexible düzende oluşturulmaktadır.

LANDING PAGE

Landing Page’in Türkçe karşılığı ise “Varış (Bekleme) Sayfası” denmektedir. Reklam verirken müşterilerinizi yönlendireceğiniz iyi görünüme sahip sayfalar oluştururuz. Tasarımcımızın asıl önceliği optimize edilmiş “Varış (Bekleme) sayfaları” oluşturmaktır.

Web Tasarım Mobil Uyumlu

EŞSİZ TASARIM

Asıl odak noktamız, müşterilerimize benzersiz, göze çarpan ve yaratıcı web tasarımlar sunmaktır. Çünkü her bir marka/firma kendisini en iyi temsil eden, kendine özgü kimliğiyle tanınır.

PROFESYONEL TASARIM

Her şirketin web sitesinin asıl amacı potansiyel müşteriyi elde etmek üzerinedir. Oluşturulan tasarımın iyi olması, müşterileri sadık hale dönüştürmede önemli bir rol oynamaktadır. Sizlere profesyonel tasarım sunuyoruz.

SEO DOSTU

SEO dostu web siteleri tasarlarız. Arama motorlarında yerinizi kaybetmemeniz adına tasarım ve yazılım uygun hazırlanır. Sizi Google aramalarında 1. sayfaya getirecek şekilde gerekli olan alt yapıyla web siteniz tasarlanır.

Web Tasarım Faydaları

Dobay Web Tasarım Avantajları

Dobay, sizlerin markanızı yansıtacak, en etkili şekilde temsil edecek %100 göze çarpan, benzersiz ve yaratıcı profesyonel web tasarım hizmetleri sunmaktadır. Tasarladığımız her bir web sitesi akıllı telefonlarda, tabletlerde, masaüstü cihazlarda ve tüm tarayıcılara uygun potansiyel müşterilerin ulaşabilecekleri web siteleri tasarlarız.

  • Etkili ve Kullanıcı Dostu Arayüz Tasarımı
  • %100 Benzersiz Web Tasarım
  • Profesyonel Web Tasarım
  • SEO Dostu
  • Özel Sayfa Tasarımı
  • Eşsiz Tasarım
309

MUTLU MÜŞTERİLER

280

TAMAMLANAN PROJELERİMİZ

29

DEVAM EDEN PROJELERİMİZ

Dobay Neden Bizi Seçmelisiniz

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

İşletmenizi ve markanızı dijital ortamda, an itibariyle günümüzün getirdiği geleneksel ve doğrulanmış teknikleri kullanırız. Bu alanda kendini aşmış profesyonel ve yaratıcı tasarımcılardan oluşan ekibimiz, işiniz için 100% benzersiz web tasarım hizmeti ortaya çıkarmak için kendileri adamışlardır.

Ekibimiz, yılların tecrübesi sahip profesyonel grafik tasarım bilgisine sahiptir. Dobay, iş büyütmeniz ve mümkün olan en iyi çözümler sunmak/üretmek için tasarımı ve pazarlama becerilerini birleştirir.

Dobay, SEO ve dijital pazarlama alanlarında uzmanlığa sahiptir. Bu nedenle profesyonel olarak pazarlama tekniklerinin farkındadır. Dolayısıyla hazırladığımız tasarımlar kesinlikle pazarlama stratejinize ve kampanyalarınıza uygun ve geri dönüş sağlayacağınız etkinlikte olur. Müşterilerimizin memnuniyeti için çaba sarf ettiğimizi, kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaya garanti ediyoruz. Ayrıca, bir kahvemizi içmeye İstanbul / Bakırköy web tasarım semtinde bulunan ofisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR?

Bize başvuruda bulunduğunuz an itibariyle gerçekleştirmiş olduğumuz işlemleri maddeler halinde sıraladık. Sürecimizi yakından takip etmeden önce, bilgi sahibi olmak için listemize göz atmanızı öneriyoruz.

Siz bizi aradığınızda veya sizden bir e-mail aldığımızda araştırma sürecimiz başlar. Bütün fikirleriniz samimi bir şekilde dinlenir. Kafanıza takılan bütün sorular içtenlikle cevaplanır. Yapmak istediğiniz projeyle ilgili iyi bir fikriniz varsa, bizimle temasa geçmekten çekinmeyin.

Büyük kurumsal şirketlerle çalıştığımız gibi küçük işletmelere de aynı hizmet veriyoruz. Bütçe konusunda oldukça esneğiz.

Bu işi uzun bir süredir yapıyoruz. Bu yüzden istediğiniz gibi bir web sitesiniz bir benzerini daha önce mutlaka bir tane yapmışızdır. Siz bize fikirlerinizi anlattığınızda size izlemeniz gereken yol hakkında öneriler verebilir, kaba ama isabetli tahminler yapabiliriz.

Bu aşamada sizinle buluşmak istiyoruz. Bu sadece fiyatlarla ilgili değil, sizin şirketimiz hakkında fikir sahibi olmanız için de önemlidir. Daha öncede dediğimiz gibi büyük şirketlerden küçük işletmelere kadar bir çok kurumla çalıştık ve bu konuda oldukça esneğiz.

Bu aşamada web sitenizin / web uygulamanızın size nasıl teslim edileceğiyle ilgili sonuçları belirliyoruz.

Web siteniz için mümkün olan bütün içeriği topluyoruz, böylece sitenizin taslağını görsel olarak size sunuyoruz. Bu projenin özelliğine bağlıdır. Ancak genellikle çok fazla zaman harcamak uzun uzun belgeler halinde size sunmak yerine istediğiniz ürünün adeta prototipini gösteriyoruz. Böylece projenin temel özelliklerini ve uyumunu burada görebiliyorsunuz.

Web sitenizi genel olarak görmek ve hissetmek için geliştirilecek geçici tasarımlar üretiyoruz. Tasarım tamamen kararlaştırılmadan önce bu aşamada fikirler üretilir ve sizden gelen geri bildirimlerle tasarım ilerletilir.

Tabi ki, web sitenizin her sayfasını bu gibi zaman alıcı ve masraflı bir şekilde tasarlamıyoruz. Bir kere tasarıma karar verdiğinizde diğer bütün sayfalar düzenli ve tutarlı bir şekilde buna uyarlanacaktır.

Biz sitenizin alt yapısını PHP, XHTML, HTML5, BOOSTRAP, CSS3 MYSQL, gibi teknolojiler kullanarak oluşturuyoruz.

Sitenizi aktif etmeden önce sizin online olarak test etme ve değerlendirme imkanı sunuyoruz.

Düzenli aralıklarla sizden geri bildirim istiyoruz. Böylece çok fazla zaman ve çaba sarfetmeden istediğiniz herhangi bir değişikliği bize söyleyebilirsiniz, biz de bu konuda yardımcı olabiliriz.

Web siteniz / web uygulamanız aktif olmaya hazır ve geriye kalan tek şey düğmeye basmak. =)

Web siteniz açıldıktan sonra bizimle işiniz bitmiyor. Sizin web sitenizi izleyip herhangi bir hata oluşursa onları düzenleyip arzu ettiğiniz değişiklikleri uyguluyoruz.

Ayrıca arama motoru sonuç sayfalarında sitenizin performansı değerlendiriyoruz.