Hakkımızda

2011 yılında İstanbul merkezli Dobay Bilgi Teknolojileri ve Yazılım Şirketi’ni kurduk. Son birkaç yıl içinde kodladığımız kullanımı kolay ve estetik profesyonel web tasarım siteleri sayesinde bu pazarda yerimizi aldık.

Dobay Strateji Geliştirme

Dobay Strateji Geliştirme

Hemen ardından ‘İyi bir isim çok şey değiştirir!’ sözünden yola çıkarak, “dobay” ismini markalaştırmak ve bu sektöre kalıcı olarak imzamızı atmak adına tescil işlemini gerçekleştirdik. “Dobay” ismi tescilli bir markadır.

Bu tarihten itibaren resmi olarak bir markanın gerektirdiği ciddiyette müşterilerimize kaliteli hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

İyi sebeplerle güzel insanlar için yaptığımız 8 yıllık çalışmalardan sonra şimdi, işleri bir üst seviyeye taşıyoruz ve artık daha büyük işler yapıp daha güzel şeyler ortaya koyacağız.

Sevdiğimiz şeyleri yaparken iyi vakit geçirmek gerektiğine inanıyoruz ve tam olarak da sevdiğimiz işi yapıyoruz. Karmaşık fikirleri basit ve eğlenceli hikâyelere dönüştürmeyi seviyoruz.

İster büyük işletmeler büyük projeler olsun isterse butik işletmeler için basit web projeleri olsun her ikisine de aynı değer ve sadakatle yaklaşıyoruz.

Bu yaptığımız iş sayesinde, Dr. Haydar Dümen, Gül Dümen, Cenk Babaeren, Dr. Semih Çilingiroğlu, Dr. Levent Almaç, Nevzat Türk gibi değerli insanlarla tanışma fırsatımız oldu. Başarılı bir marka olmak ve böyle insanlarla karşılaşmak bu işi daha çok sevmemizi sağladı. Doktorlarla, diş hekimleriyle, beyaz eşya firmalarıyla, mimarlık firmalarıyla, inşaat firmalarıyla, tekstil firmalarıyla, güzellik salonlarıyla, emlakçılarla, Kapalı Çarşı esnafıyla, vakıflarla birlikte çalıştık. Çalıştığımız her firmaya veya kişiye kusursuz hizmet götürmeyi hedefledik.

Herhangi bir sorununuz veya ihtiyacınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin. Sorularınız buna benzer olabilir. Mesala:

  • “Basit bir web sitesine ihtiyacım var. Basit şık ama dikkat çekici olmalı.”
  • “Online bir şeyler satmak istiyorum. Bu süreç için bana güzel ve kullanımı kolay bir site tasarlayabilir misiniz?”
  • “Kurumsal bir profesyonel web sitesine ihtiyacım var. Yönetim panelli olsun ama bu yönetim panelini kullanmak için özel bir beceri ya da bir eğitim gerekmesin.”
  • “Yaptığım iş için özel tasarımlı bir web sitesi istiyorum. Tasarımı beraber oturup kişiselleştirelim. Ben isteyeyim siz yapın.”
  • “Doktorum ve hastalarıma özel eğitim videoları çekmek istiyorum. Bu videoları çekmek ve internette tanıtmak ve bir web sitesi kurmak için yardımcı olur musunuz?”
  • “Web sitemi barındıracak ve aynı zamanda 7/24 destek verecek, sitemde çıkacak sorunları benimle birlikte çözüme kavuşturacak bir hosting firması arıyorum.”
  • “Şirketimin benim belirleyeceğim kelimelerde Google arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını istiyorum. Bunun için bana yardımcı olur musunuz?”
  • “Şirketimin hak ettiği şekilde sosyal medya hesaplarının yönetilmesi, yeni fikirler üretilmesi, markamın sosyal medya üzerinden müşterilerime nasıl ulaştırabilirim. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz?”
  • “Sadece bana özel profesyonel web tasarım istiyorum. Tasarım aşamasını birlikte tasarlayabilir miyiz?”

Web ortamını daha iyi bir yer haline getirmeye çalışıyoruz ve yaptığımız işin her saniyesini seviyoruz. 2011’den beri devam eden destansı yolculuğumuz daha bitmedi. Bize bu müthiş yolculukta katılan herkese büyük bir teşekkürü borç biliriz. Umuyoruz ki, aynı hikâyenin parçaları olmaya devam edeceğiz.