Web Geliştirme Hizmetleri

Dobay olarak, en dikkat çekici sonuçları elde etmek ve işinizi güçlendirmek için güvenilir web geliştirme hizmeti sunan, en iyi şirketler arasındayız.

 • Özel Web Tasarım
 • Kod Temizleme
 • Hata Ayıklama
 • Optimize Edilmiş Sayfa Hızları
 • Çözüm Üretme

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL

2 + 2 = ?

Özel Web Geliştirme Hizmetleri

En iyi web geliştirme ajansı olan Dobay, açık kaynaklı yazılımlar konusunda deneyimli ve en yeni web teknolojileri kullanan, duyarlı, yüksek performanslı ve devrimci web yazılımları konularında öncü firmadır.  Uzman ekibimiz web sitenizi geliştirme veya yeni projelerinizde profesyonel hizmetler sunmaktadır. Dobay,  kullanımı kolay, geliştirilebilir, mobil dostu web tasarımları geliştirmekten en yeni teknolojileri kullanan özelleştirilebilir kurumsal veya e-ticaret alanlarından büyük bir yelpazede, web geliştirme hizmetleri sunmaktadır.

WORDPRESS HİZMETİ

WordPress hizmetleri, bir web sitesi tasarımı için en ideali, çünkü ‘WordPress’ kullanıcı dostu online açık kaynak teknolojisidir. Artık uzun vadeli web geliştirme sürecine gerek yok. Yanı tema tasarlanması ve yazılımın sıfırdan kodlanmasına gerek kalmadan ve de yüksek ücretler ödemeden projelerinizin yapılmasını firmanızdan sağlayabilirsiniz.

 • Hızlı ve Kolay Kurulum
 • Yönetimi Kolay
 • Gelişmiş Bir Yönetim Paneli
 • SEO Dostu
 • Yeni Özellikler Eklemesi Kolay
 • Ücretsiz Müşteri Desteği
 • Uygun Maliyet
Wordpress Hizmeti

Dünya çapında sadece birkaç tane WordPress geliştirmesinde uzmanlaşmış şirket vardır. Bunlardan biride bizleriz.

WORDPRESS GELİŞTİRME HİZMETLERİMİZ

Özel bir standardizasyon getirebilmek için WordPress geliştiricilerimiz web sitelerini özenle yapılandırıp teslim ediyorlar. Dobay Bilgi Teknolojilerinde, etik çalışma ve hızlılık prensiptir. Bugüne kadar birçok müşteriye ulaştık ve hepsiyle de yakından ilgilendik. Bir web sitesi geliştiricisi, müşterilerine yüksek kalitede web siteleri sunabilmek için yetenekli, bilgili ve öngörülü olmalı.

Eğer WordPress’iniz için mükemmel geliştiriciler arıyorsanız, tam da doğru yere geldiniz. Dobay Bilgi Teknolojileri, şirketinizin siber ihtiyaçlarını karşılayabilecek en iyi yer. Yükselen değer online iş alanlarında sizin de hakkettiğiniz yeri almanıza yardım edebiliriz. Tabii ki WordPress de bu dönemin en baskın blog araçlarından biri ve şirketimizde WordPress Hizmetleri üzerine uzmanlaşmış bir ekibimiz var.

Wordpress Geliştirme Hizmetleri
Wordpress Geliştirme
 • WordPress geliştiricilerimiz, WordPress Programlaması konusunda son derce yetenekliler.
 • WordPress’i uygun maliyette, zamanında ve eksiksiz teslim ediyoruz.
 • Gizlilik sözleşmesi imzalamaya hazırız, böylece son kaynak kodu üzerinde haklarınıza sahip olabilirsiniz.
 • Tüm müşterilerimize %100 gizlilik sözü veriyoruz.
 • WordPress geliştiricinizle her an irtibat halinde olabilir ve projenizin gelişimizi adım adım takip edebilirsiniz.
 • Web geliştiricilerimizin, farklı teknolojilerde birçok türde web sitesi hakkında muazzam bilgisi var.
 • Sadece web siteleri geliştirmiyoruz, müşterilerimizin talep ve bütçelerine göre SEO desteği de veriyoruz.
 • Uzmanlarımız, WordPress’in basit mimarisinin üzerine, müşterilerimizin de özel istekleri ve projeleri yönünde inanılmaz özellikler koyabilir.

PHP VE MYSQL GELİŞTİRME

PHP ve MYSQL  tabanlı açık kaynaklı web yazılımları geliştiemk için ideal bir alt yapıya sahiptir.

Profesyonel web geliştiricilerimiz, en güncel ve yenilikçi ticari alanda PHP web uygulamalar ve çözümleri en doğru şekilde sunmaktadır.

 • Kolay Kimlik Doğrulama sistemi
 • Temiz ve basit API
 • Daha hızlı ve düşük maliyetli
PHP ve MYSQL Geliştirme
wordpress

WORDPRESS

WordPress, sahip  olmak istediğiniz her türlü gereksinim için geliştirilebilecek bir alt yapı sistemiyle ve platformda çalışan çok sayıda geliştiriciye sahiptir.

php

PHP

PHP, web geliştirme için özellikle uygun olan ve özel olarak oluşturulmuş bir web sitesine sahip olmak için HTML’ye gömülebilen, yaygın olarak kullanılan bir açık kaynak kodlu dosyası dilidir.

jquery

JQUERY

Jquery, daha basit HTML DOM uygun, ayrıca CSS animasyonu ve Ajax destekli, geliştirilmiş JavaScript kütüphanesidir.  Bu teknolojiyi en iyi kullanıcı deneyimi sağlamak için kullanıyoruz.

mysql

MySQL

Mysql, web siteleri için veritabanı oluşturmaya ve verileri düzenli bir şekilde yönetmeye yardımcı olan açık kaynaklı veritabanı yönetim sistemidir. Geliştiricilerimiz en son teknolojiyi ve güncel sürümü kullanmaktadır.

ajax

AJAX

Ajax, kısaca web uygulamaları yapmak için, müşterilerin isteğini karşılayabilecek web teknolojileri ve yenilikleri karşılayabilecek web geliştirme sistemlerindendir. Web sitelerinde müşterilerimizin rahatına odaklandık.

bootstrap

BOOTSTRAP

Bootstrap, web siteleri ve web uygulamalarını oluşturmak için geliştirmiş açık kaynaklı yazılımdır. Web sitenizin görünürlüğünü iyileştiren kullanıcı dostu siteler yapmamızı sağlayan ve kullanıcı deneyimini arttırmak için kullanmaktayız.

SIKÇA SORULAN SORULAR

10 yılı aşkın tecrübesi ile profesyonel web geliştiricileri alanında en iyi ekibe sahibiz. Özellikle WordPress konusunda SEO ve alt yapı geliştirmesinde saygın bir yere sahibiz. Dobay’ın birinci önceliği, müşterilerine kaliteli hizmet sunarak, iş bitiminde dahi destek sağlamasıdır.

Evet %100 mobil uyumludur. İki türlü mobil tarafında hizmet sağlamaktayız. Öncelikli olarak Responsive tasarım bir diğeri de AMP uyumlu mobil tasarım çalışmalarımız bulunmaktadır. AMP mobil sürümlü tasarımlarımızda genellikle masaüstüne göre daha az içerik içermektedir.

Evet. Size özel yönetim paneli olacağından dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. WordPress sitelerde bu yapı sistemin içerisinde olduğundan ötürü dilediğiniz değişikliği bizden bağımsız olarak yapabileceksiniz.

Web sitesinin fiyatları istediğiniz özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlarımız tamamen, istediğiniz uygulamalar, özellikler, sayfa sayısı ve kullanılan teknolojiye göre farklı faktörlere bağlıdır. Bu konuda isteklerinizi ekibimize iletin size en uygun teklifi en kısa zamanda sunacaklardır.