Sosyal Medya Pazarlama Hizmetleri

Sosyal medya pazarlama hizmetlerimizle işinizi yeni zirvelere taşıyın. Sosyal medya pazarlaması, hedeflenen müşteriye ulaşmanın en etkili yollarından biridir.

sosyal medya

HEMEN ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇİN!

3 + 5 = ?

Sosyal Medya Optimizasyon Hizmetleri

Markanızı, sosyal ağ platformlarından, belirli bir hizmet veya ürün için ağızdan ağıza dönüşecek şekilde çalışmalarda bulunuyoruz. Odak noktamız, markanızın reklamlarını yapmaktır.

Böylece insanlar sizin kaliteli hizmetinizi arkadaşlarına veya ailesine söyleyerek marka adınızı yaymaya başlarlar. İnsanlar markanızla ilgili dedikodu yapamaya başladığında, bu bizim için sizin adınıza harcadığımız gerçek başarı hikayemiz olacaktır. Kısaca, markanızı tüm platformlarda sektörünüzle alakalı tanınması ve güven duyulan bir marka olduğunuzu göstermektir.

Burada geliştirdiğimiz stratejilerin web siteniz içinde SEO tarafından oldukça önemli etkisi vardır. SEO hizmeti ile ilgili de içeriğimizden bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya Optimizasyonu Hizmetleri

SOSYAL AĞLARDA MARKANIZI TANITMANIZA HEMEN ŞİMDİ YARDIMCI OLABİLİRİZ.

Sosyal Medya Markalaşma Süreci

Markalaşma

Sosyal medya pazarlama hizmetler, markanızı güvenilir ve kaliteli bir kuruluş olarak, sunmanın en büyük anahtarıdır. Sosyal medya platformlarını kullanarak potansiyel müşterilerle bağlantı kurulmasında çok büyük rol oynamaktadır. Şirketinizi bu konuda iyi bir marka olduğunu tanıtmadın en etkili yollarından biridir. Biz sizin adınıza markanızın bu güveni müşterilerinize sağlama konusunda yardımlarda bulunur ve fikir üretiriz.

PAZARLAMA ETKİLEŞİMİ

Sosyal medya platformlarında; uygun bütçeli, etkili sonuçlar ile markanız ya da ürünlerinizin pazarlama stratejisine uygun sosyal medya reklamları hazırlarız. Ürünlerinizin insanlar arasında popülaritesini bilmek için Facebook anketleri yapmanızda yardımcı oluruz.  Bu reklamların yönetilmesi ve planlaması hizmetini raporlarla sunulmasını sağlarız.

Pazar Araştırması

PAZARLAMA ARAŞTIRMASI

Profesyonellerden oluşan ekibimiz, sosyal medya pazarlamasına yani markanızı tanıtmadan önce rakip analizlerinden bulunuruz. Ayrıca daha önce markanızla ilgili olumlu/olumsuz görüşleri sizlerle paylaşırız. Böylelikle sorunların altından iyi bir planla çözüme kavuştururuz.

Strateji Geliştirme

STRATEJİ GELİŞTİRME

Strateji geliştirme aşamasında verimli olabilmemiz için ilk olarak sizin işletmenizi ve rakip analizi gerçekleştiririz. Bu aşamada pazarlama stratejisinin derinlemesine araştırılması gerekmektedir.

Müşteri İlişkileri

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Bu alanda bizden hizmet aldığınızda, müşterilerinize hizmet etmek sadece sizin göreviniz değildir. Ekibimiz işiniz için potansiyel müşteri elde edecek ve uzun vadeli bir müşteri ilişkileri kurmak için strateji geçiştireceğiz.

INSTAGRAM PAZARLAMA

Muazzam bir satış platformlarındandır. İnternet kullanıcıların %59’unun dikkatini çeken en önemli sosyal medya platformlardandır. Doğru kullanıldığından potansiyel müşteri bulabileceğiniz ve en kalabalık sosyal medya platformlarından bir tanesidir.

Misyonumuz, bu potansiyel müşterileri işinize yönlendirme ve markanızın güven kalitesi arttırmaktır.  Bu platform üzerinde iyi bir müşteri geri dönüşleri alabilmeniz için, benzersiz fikirlerin  yanı sıra deneyimli bir profesyonel özel bir ekibe ihtiyacınız vardır. Ayrıca İnstagram için kullandığımız görüntüler ve ürettiğimiz içerikler oldukça yaratıcı ve etkilidir.

instagram Pazarlama

Facebook Pazarlama

FACEBOOK PAZARLAMA

Markanızın Facebook reklamlarının doğru ve stratejik olarak en uygun nasıl verileceği konusunda analiz ve raporlarla bilgilendiririz. Facebook reklam türünü belirler, reklamın tasarımını ve hedeflemesini oluştururuz. Facebook, ürün ve hizmetlerinizin pazarlamasına yatırım yapmak için en doğru ve en iyi yerdir. Facebook, gereksinimlerinizin hedef kitlesini  en uygun doğru kişileri, yaş, meslek, yer ve ilgi alanlarını hedefleyebildiğiniz stratejik bir platformdur.

Dobay’ın size sunduğu pazarlama hizmeti: Facebook üzerinden işinizi geliştirmek ve hedeflenen müşterilerle bağlantı kurmak ve uzun vadeli müşteri ilişkileri kurmak için altın bir fırsat sunmaktır.

YOUTUBE PAZARLAMA

Youtube, video paylaşım platformu alanında dünyanın en büyük web sitesidir. Google’dan sonra en popüler web sitesidir. Youtube, insanların gerek öğrenmek ve bilgi edinmek için Google’ından sonra en çok tercih ettiği arama motoru diyebiliriz. Böyle bir durumda tabi ki, Youtube’da en etkili bir pazarlama platformu aline gelmiş oldu.

Dobay olarak, pazarlama konusunda uzman profesyonel kadrosu sayesinde sizi  en etkili pazarlama fikirleri sunarak, zirveye taşıyacaktır. Bizi Youtube pazarlaması alanında tercih edin, bizde sizi en mükemmel çözümleri sunalım.

Youtube Pazarlama

SOSYAL MEDYA PLANLAMASI

Sizin için düşünür, üretir ve hayata geçiririz.

Sosyal medyada pazarlama ve tanıtım stratejileri, içerik ve grafik tasarımı, yazılım ve de uygulamalar geliştiririz. Ürettiğimiz tanıtım ve kampanyaların sosyal medya da uyarlamalarını tek tek ve bütünleşik şekilde tasarlanması ve de yönetilmesini sağlarız. Aynı zamanda alternatif ve özgün mecralar yaratır, dijital medya da markanızın iyice güçlü hale gelmesini sağlarız.

Sosyal medya pazarlama kapsamında, markanız için oluşturacağımız takipçi kitlelerine yönelik iletişim ve pazarlama uygulamaları ile takipçilerinizi potansiyel müşterilere dönüştürürüz ve satışlarınızı artırırız.

Türkiye’de en çok kullanılan facebook, twitter, youtube ve instagram öncelikli olmak üzere, markanız için tespit ettiğimiz sosyal platformlarda kurumsal markanız için sayfalar açarız.

Markanız için oluşturmuş olduğumuz konumlandırmadan sonra, facebook sayfasında özel kutucular (sekmeler), arkaplan ve benzeri tasarımlarla kişiselleştiririz. Topluluk geliştirmeye yönelik veya bilgilendirme, satışa yönelik uygulamalar geliştiririz. Böylelikle markanızın rakiplerinizden farklılaşmasını sağlarız.

Markanız için oluşturduğumuz sosyal medya sayfalarını yönetimini üstleniriz. Markanızın hedef kitlesini sosyal mecradan ulaşırız ve takip etmelerini sağlarız. Böylelikle ulaştığımız hedef kitlenizi sizin için sadık takipçilere dönüştürürüz.

İçeriklerinizi yönetir, düzenler ve paylaşırız. Sektörünüzle ilgili ilgi çekici, özgün içerikler üretiriz. Üretmiş olduğumuz içerikleri takipçilerinizin en etkin olduğu zamanlarda paylaşır ve markanız hakkında sürekli takip ve bilgili olmaları sağlarız.

Üretmiş olduğumuz özgün içerik, kampanyalar ve paylaşımlarla takipçilerinizi potansiyel müşterilere dönüştürürüz.

Facebook kampanya süreci sona erdiğinde ise, kampanya istatistiklerini analiz eder ve detaylarıyla raporlarız.

Facebook kampanya kapsamında, video yarışmaları, fotoğraf, ödüllü anket, soru-cevap türü uygulamalar, fırsatlı satış arttırmaya yönelik uygulamalar ve benzeri kampanyalarda bulunmaktadır.

Üretmiş olduğumuz kampanya stratejileri sayesinde tekipçileriniz ile markanızı etkileşime geçiririz ve böylece hedef kitlenizde marka algısını yükselterek, pazarlama masraflarınızı düşürür, ters oranda satışlarınızı arttırırız.

Kampanyalarla ilgili pazarlama ve satış stratejilerine önem veririz. Öncelikle düzenleyeceğimiz kampanyanın amacı ve sonuçları hangi kriterler arasında değerlendirileceğini net olarak belirleriz. Yaratıcı ve ilgili çekici bir kampanya olgusu oluştururuz ve kampanya sürecini anlık takiplerini yaparız ve yönetiriz.

Markanız hakkında sosyal medya da konuşulanları gerçek zamanlı en doğru şekilde takibi yapılır ve markanız hakkında online itibarı hakkında bilgilendiririz. Ve daha sonra markanızın hedef kitleniz tarafından nasıl algılandığını anlamanızı, olumlu ya da olumsuz etkileşimlerini görüp ürünleriniz veya hizmetlerinizi bu yönde geliştirmenizi ve rakipleriniz hakkında hangi konuların konuşulduğunu öğrenmenizi sağlarız.

Sosyal medya da var olan hesaplarınızın istatistikleri ve raporlarını çıkarıyor ve de analizini sağlarız. Bununla birlikte takipçi sayısı, yayınlanan içerik, dönemsel artış ile beğen sayınız, ulaşılan ziyaretçi, reklam görüntülenme istatistikleri, aktik haftalık ve aylık kullanıcı bilgileri, haftalık ve aylık sayfa görüntüleme istatistikleri ve vb. oluşumları size her ay raporluyoruz.